Uniwersalna łatka do opon UP 4,5 - REMA TIP TOP - 1 sztuka - sklep

Opony są powszechnie wykorzystywane w wielu pojazdach. Odgrywają niemałą rolę w ich konstrukcji - w zasadzie dzięki nim samochód może w ogóle poruszać się po drodze. Ze względu na materiał, z którego najczęściej powstają (guma oraz jej pochodne), są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia - i to pomimo wielu zastosowanych technologii czy specjalnych wzmocnień mających zwiększyć ich wytrzymałość. Niestety, mimo tych wszystkich zalet nadal może się zdarzyć, że dojdzie do przebicia opony. Na szczęście na rynku dostępne są łatki, które umożliwiają błyskawiczne rozwiązanie takiego problemu.

łatki wulkanizacyjne
obrazek prezentujacy

Uniwersalna łatka do opon UP 4,5 - REMA TIP TOP - oferta

Uniwersalna łatka do opon UP 4,5 Rema TIP TOP to wyjątkowy produkt, dzięki któremu prosto i szybko naprawisz niewielkie przebicia. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością. Można ją stosować zarówno do opon dętkowych, jak i bezdętkowych, co sprawia, że jest naprawdę uniwersalna. Została przeznaczona do wulkanizacji na zimno, a także na ciepło. Za jej pomocą można naprawić uszkodzenia w strefie bieżnika oraz w strefie bocznej o maksymalnej średnicy 4,5 mm.

Uniwersalna łatka do opon UP 4,5 Rema - instrukcja

Naprawa opony za pomocą tej łatki nie należy do trudnych zadań. W pierwszej kolejności należy nałożyć na wybrane miejsce równomierną warstwę kleju REMA TIP TOP Special Cement BL na oszorstkowaną powierzchnię wewnętrzną opony, a następnie zaczekać, aż rozpuszczalnik wyparuje. Następnie usuń folię zabezpieczającą z łatki i wyśrodkowuj ją względem uszkodzonego obszaru. W kolejnym kroku trzeba energicznie przyrolować łatkę do zewnętrznych krawędzi, usunąć pozostałą folię ochronną i posmarować oszorstkowaną powierzchnię uszczelniaczem.

Uniwersalna łatka do opon 4,5 Rema - 1 sztuka - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć łatkę do opony, jest oczywiście to, ile będzie ona kosztować. Otóż za taki element naprawczy trzeba zapłacić niecałe 2 złote, co stanowi bardzo niską kwotę, biorąc pod uwagę to, jak drogie potrafią być komplety opon, a nawet pojedyncze sztuki od niektórych producentów. Widać więc wyraźnie, że naprawa to zdecydowanie bardziej opłacalne rozwiązanie niż zakup zupełnie nowej opony - w szczególności, gdy uszkodzenie nie jest rozległe.

Uniwersalna łatka do opon UP 4,5 - REMA TIP TOP - 1 sztuka - opinie zadowolonych klientów

Dzięki łatkom do opon UP 4,5 mogłem z łatwością naprawić swoją przebitą oponę. To wysokiej jakości produkt, który mogę z pewnością polecić każdemu kierowcy, który sam zajmuje się wszelkimi naprawami i modyfikacjami swojego pojazdu i ma możliwości aby samodzielnie przeprowadzić taką naprawę.


Dawid

jako włąściciel serwisu wymiany i naprawy opon doskonale wiem, jak uporczywe potrafią być ich niewielkie uszkodzenia. łatkom naprawczze pozwalają się ich pozbyć z łatwościa i szybko, co ma bardzo duze znaczenie dla mnie i moich klientów


Krzysztof

Często jeżdżę samochodem, a jak wiadomo - częstsza eksploatacja, to szybsze zużycie niektórych elementów. Co jakiś czas, zdarza się więc, że któraś z opon ulegnie uszkodzeniu. Wtedy jednak wiem, że mogę szybko rozwiązać problem, dzięki łatkom naprawczym, wysokiej jakości.


Olga

nie uśmiecha mi się wymiana opon przy każdym ich uszkodzeniu bo to zbyt drogi biznes, dlatego zawsze decyduje się na stosowanie wysokiej jakości łatek naprawczych, dzięki którym za ułamek ceny jednej opony mogę mieć swoją w pełni sprawną ponownie.


Michał